Klasická pečiatka

Pečiatky majú v našej histórii pevné miesto a ich predchodcom bola dobre známa pečať. V súčasnosti máme tieto výrobky v každej firme a kancelárii a používame ich každý deň na množstvo úkonov spojených s faktom, že bez papierov sa žiadne podnikanie nezaobíde.

Ak zvažujete kúpu pečiatok do svojej firmy, no neviete sa rozhodnúť, naša stránka má pre vás širokú ponuku týchto skvelých pomocníkov. Ponúkame najkvalitnejšie značky a prevedenia týchto výrobkov, ktoré sú obľúbené a dlhé roky používané na celom svete. Môžete si vybrať klasiku vo forme drevených výrobkov, ku ktorým však potrebujete podušku s atramentom alebo si vyberiete praktického umelohmotného pomocníka, ktorý vám v kancelárii urýchli vašu prácu. Na spodnú časť pečiatky si môžete nechať vygravírovať čokoľvek. Či už sú to kontaktné údaje, čísla, mená a množstvo iných potrebných informácie. Svoj návrh nám zasielate spolu s objednávkou. My vám následne výrobok vyrobíme a dodáme.

Výber správnej pečiatky je nevyhnutnou súčasťou každého podnikania. Vyberte si správne a urýchlite úkony vo vašich kanceláriách. Sme tu pre vás.

   

Výroba pečiatok
Výroba reklamy
Gravírovanie
Reklamné predmety
X
Odporučenie pečiatky známemu
Email známeho:
Vaše meno: