Magnetický blok podľa vašich predstáv

Vo výrobe reklamných predmetov sa v súčasnosti stretávame s mnohými druhmi a prevedeniami výrobkov. Naše stránky vám okrem iného ponúkajú čoraz obľúbenejšie magnetické bloky, ktoré si môžete u nás nechať vyrobiť v rôznych prevedeniach.

Výrobok sa skladá z dvoch častí. Vo vrchnej časti sa nachádza magnet a v spodnej časti sú papiere na zapisovanie. Magnet, ktorý má za úlohu udržať predmet na povrchu, ktorý ho priťahuje, si môžete u nás nechať vyrobiť v rôznych tvaroch a vyobrazeniach. Ak si myslíte, že logo vašej firmy má komplikovaný tvar, pošlite nám jeho vyobrazenie a my vám vyhotovíme krásny výrobok, ktorý bude absolútne podľa vašich predstáv. Okrem samotného loga si môžete na predmet nechať vyobraziť čokoľvek. Či už je to fotografia, myšlienka, názov firmy a iné. Fantázii sa medze nekladú. Výrobky vyrábame kvalitnými technológiami, a preto zaručujeme kvalitu a spokojnosť zákazníka.

Ak sa vám takéto vyhotovenia výrobkov zapáčili, zašlite nám svoju objednávku spolu s návrhom a výrobok vám veľmi rýchlo vyrobíme a pošleme. V prípade otázok nás tiež kontaktujte na našich stránkach, radi vám poradíme.

   

Výroba pečiatok
Výroba reklamy
Gravírovanie
Reklamné predmety
X
Odporučenie pečiatky známemu
Email známeho:
Vaše meno: