Magnetka v podnikaní

Podnikanie je činnosť, ktorá okrem iného potrebuje aj správnu reklamu. Či už máme na mysli plagáty, nápisy, bilbordy alebo drobné predmety, ktoré sú obvykle darčekovým predmetom pre zákazníka. Naše stránky vám v tejto sfére ponúkajú originálne magnetky. Tieto predmety si najčastejšie spájame s výletmi, pretože je to suvenír, ktorý si väčšinou domov z ciest prinášame. A rovnako si môžu takýto výrobok vaši zákazníci odnášať z vašej predajne alebo pobočky.

Naše výrobky vyrábame spoľahlivými technológiami z kvalitných materiálov. Môžete si vybrať buď produkty vyrábané z plastu alebo produkty vyrábané z magnetickej fólie. Každý materiál má svoje typické vlastnosti a rozmery. V prípade, že si nechcete lámať hlavu nad tvarom a veľkosťou výrobku, ponúkame vám magnetky so stanovenými rozmermi a tvarmi. Rovnako však máme v ponuke aj výrobky, pri ktorých si volíte veľkosť a tvar podľa vlastného návrhu. Nevyhnutnou súčasťou výroby je vyobrazenie, ktoré chcete mať aplikované na vrchnej strane produktu. Môže to byť logo vašej firmy, názov alebo fotografia a rôzne iné vyobrazenia. Je na vás, čo si vyberiete.

V prípade, že chcete potešiť svojich zákazníkov, vyberte si z našej ponuky ten správny produkt. Zašlite nám objednávku spolu s návrhom a my vám rýchlo a kvalitne produkt vyrobíme.

   

Výroba pečiatok
Výroba reklamy
Gravírovanie
Reklamné predmety
X
Odporučenie pečiatky známemu
Email známeho:
Vaše meno: