Odznaky ako darček pre zákazníka

Ak plánujete počas predajnej akcie obdarovať svojich zákazníkov drobným originálnym reklamným predmetom, naše stránky vám ponúkajú skvelé odznaky. V súčasnosti sa tieto predmety využívajú ako zdroj reklamy, ktorý zákazníka poteší a zároveň zabezpečí, že bude mať v podvedomí informáciu o vašej firme.

Odznaky, ktoré naše stránky ponúkajú, si môžete objednať v rôznych prevedeniach. Či už rôznych veľkostiach, tvaroch alebo rôznych zaujímavých vyobrazeniach, ktoré si navrhujete sami. V súčasnosti ponúkame aj novinku, ktorá spočíva v tom, že spodná strana výrobku slúži buď ako zrkadielko alebo otvárač na fľaše. Muži aj ženy si prídu na svoje. V prípade záujmu nám svoj návrh zasielate spolu s objednávkou a my vám výrobky rýchlo a kvalitne vyrobíme. Ak si s návrhom neviete poradiť a potrebujete pomoc alebo len chcete poznať odpovede na otázky, ktoré vás zaujímajú, kontaktujte nás na našich stránkach. Sme vám k dispozícii.

Vytvorte pre svojich zákazníkov originálne reklamné predmety, ktoré splnia svoj účel a rovnako potešia vašich verných aj nových zákazníkov.

   

Výroba pečiatok
Výroba reklamy
Gravírovanie
Reklamné predmety
X
Odporučenie pečiatky známemu
Email známeho:
Vaše meno: