Pečiatky

Pečiatky sa stali neoddeliteľnou súčasťou akéhokoľvek podnikania. V prípade rozhodovania sme však väčšinou neistí a nevieme si vybrať tú správnu kvalitu. Naše stránky vám ponúkajú množstvo skvelých prevedení týchto výrobkov. Či už túžite po umelohmotnom prevedení, ktoré efektívne splní všetky vaše požiadavky v podnikaní alebo sa rozhodnete pre drevené prevedenie, ktoré nevyhnutne k svojmu fungovaniu potrebuje podušku s atramentom. Výber je na vás.

Naše stránky pokrývajú všetky vaše potreby prostredníctvom kvalitných značiek a výrobe, vďaka ktorej majú naše výrobky skutočne dlhú životnosť. Telo pečiatky si môžete vybrať podľa rôznych druhov veľkostí a tvarov a rovnako aj farebných prevedení. V prípade štočkov je len na vás, aké informácie budú schopné otláčať. Pri výrobe zadávame návrh do počítača a za pomoci laserového lúča vygravírujeme do štočka vami zadaný text. V súčasnosti máme v ponuke prevedenia výrobkov, ktoré sú schopné otláčať aj viacero variácií štočkov a rovnako prevedenia, ktoré umožňujú otláčať farebný text. To znamená, že ak chcete svojim ratolestiam urobiť radosť farebnou pečiatkou, sme schopní vám ju vyrobiť.

V prípade záujmu nám zašlite svoju objednávku spolu s návrhom a my vám rýchlo a kvalitne výrobky vyrobíme. V prípade, že máte nezodpovedané otázky, taktiež nás kontaktujte na našich stránkach a my vám odpovieme.

   

Výroba pečiatok
Výroba reklamy
Gravírovanie
Reklamné predmety
X
Odporučenie pečiatky známemu
Email známeho:
Vaše meno: