Maily od spokojných klientov

Dobry den, peciatka mi prave prisla, waw :) Super rychlost aj spokojnost,
Dakujem :) ZuzanaD.

Dobry den prajem
Dakujem pekne za menovku na dvere, som spokojna. Aj s rychlostou dodania. Urcite Vas odporucim aj svojim znamym.
DAkujem, s pozdravom
Silvia Vargová

S nákupom som bola veľmi spokojná, ďakujem za pečiatky aj darček, ktorý ma potešil. Oceňujem aj rýchlosť, s akou ste pečiatky dodali.
Ďakujem
Nová, Bratislava


Vynikajúci obchod, super rýchlosť! Vďaka
Miroslava Zvarová


Cez internet som si pečiatky ešte nikdy neobjednával a mal som obavy, či bude všetko v poriadku, ale príjemne ste ma prekvapili. Všetko bolo ok, pečiatky prišli tak, ako sľubujete na stránke. Určite si u vás objednám aj nabudúce.
MUDr. Novák


Dobry den,
Vasa zasielka mi dnes prisla.Menovky du krasne.Stdecne dakujem a zelam uspesny den :).
Micova

Musím vám povedať, že ste ma prekvapili, ako rýchlo ste pečiatky doručili. Nečakal som to, ďakujem a teším sa niekedy nabudúce!
Peter, Košice


Ďakujem za pečiatky a aj za to, že ste mi ochotne odpovedali na moje otázky, som rád, že som našiel jeden spoľahlivý a perfektný internetový obchod! Určite využijem vaše služby aj nabudúce. Rýchlosť je len plus k super tovaru.
Martin Dvorák, Michalovce


Z tak veľkej ponuky som si ani nevedela vybrať, ale som rada, že ste mi pomohli aj s výberom veľkosti pečiatky. Oceňujem to, vďaka.
Jana, Trnava


Dobrý deň, chcem vám poďakovať za super obchodík, som rád, že som nemusel nikam chodiť a pečiatky mi doniesla poštárka priamo do kancelárie. Nemyslel som si, že to stihnete do 24 hodín, ale prekvapili ste ma. Ďakujem.
Jozef Turčan, Žilina


Ďakujem za pečiatky, mali ste najlepšiu cenu, ale som rád, že mi došli naozaj super pečiatky. Určite vás odporučím aj známymi.
Tomáš Tatár, Bratislava


Nikdy som si nič cez internet neobjednával, ale nemal som čas chodiť a vybavovať pečiatky po meste. Tak som to riskol, ale musím povedať, že ste seriózna firma, ktorá drží slovo. Pečiatky mi došli v poriadku a načas. Ďakujem!
Ing. Petruš

Výroba pečiatok
Výroba reklamy
Reklamné predmety
X
Odporučenie pečiatky známemu
Email známeho:
Vaše meno: