Pečiatka ako moderná pracovná pomôcka

V súčasnosti je na trhu mnoho druhov, tvarov a veľkostí. Ich výrobou sa totiž zaoberá mnoho spoločností po celom svete. My vám na našej stránke ponúkame pečiatky, ktoré majú dlhú históriu, sú pevné, kvalitné, majú moderný dizajn a čo je pre mnohých podstatné, bezkonkurenčnú cenu.

Ak si teda vyberáte u nás, určite siahnite po značke Trodat, Colop či Traxx. Ide o tie najkvalitnejšie produkty na svete. Spoločnosť Trodat vznikla v susednom Rakúsku ešte v roku 1912. Dnes však zamestnáva viac ako 1 000 ľudí a jej ročný obrat je 128,8 milióna eur. Aj vďaka tomuto patrí k stabilným obchodným partnerom a spoľahlivým spoločnostiam, ktoré sa zaoberajú výrobou a inováciami. Za spoločnosťou Trodat nijako nezaostáva ani spoločnosť Colop. Ide o spoločnosť, ktorá bola založená vo Welse v roku 1980. Dnes prináša na trh produktové rady s názvom PRINTER LINE CLASSIC LINE, POCKET STAMP, STAMP MOUSE i EXPERT LINE. Pred pár rokmi však predstavila verejnosť novú radu GREEN LINE, ktorá zahŕňa ekologické pečiatky. Okamžite ju nasledovali aj ostatné spoločnosti, dokonca mnohé upravili výrobný proces, aby nezaťažoval životné prostredie.
Aj spoločnosť Wagraf sa môže pochváliť kvalitou. Dôkazom toho je ocenenie „Líder roka“, ktoré získali hneď dvakrát po sebe a to v roku 2006 a 2007. Najznámejšou radou spoločnosti Wagraf je rada Polan. Polan je moderná kvalita s mnohými vylepšeniami a veľkosťami. Nešmýka sa na papieri, ba ani v ruke, nezadrháva sa, nezasekáva sa a doplniť atrament je veľmi ľahké a rýchle.

Vybrať celý štočok aj s poduškou a jednoducho doplniť atrament je možné aj v prípade značky Deskmate. Táto značka však ponúka i niečo špeciálne, a tým je je poschodová pečiatka. To znamená jedno puzdro, ktoré v sebe ukrýva tri rôzne druhy. Každá z nich môže mať dokonca inú farbu atramentu.
Cenovo bezkonkurenčná je však značka Traxx. Táto pečiatka sa zrodila v Grécku, avšak veľmi rýchlo ovládla európsky trh. Je to najmä vďaka jej cene, ale aj zaujímavým doplnkom, ktoré táto firma má, ako napríklad špeciálny povrch.

Z množstva produtov, ktoré vám ponúkame na našej stránke nesmieme zabudnúť ani na drevené ručné, či inak hand stamps. Ide o kvalitné pečiatky vyrobené z tvrdého dreva a ošetrené vysokolesklým lakom. Práve vďaka tomuto laku sa drevené pečiatky ľahko udržiavajú.

Výroba pečiatok u nás

Výroba u nás spočíva vo vyrezaní, či inak vo vygravírovaní predlohy do špeciálnej gumy. Pokiaľ si na našej stránke vyberiete samotný druh, veľkosť, farbu puzdra či atramentu a zadáte nám požadovaný text, výroba bude veľmi rýchla. Počítač, ktorý riadi laserový lúč, vyrezáva predlohu. Potom stačí osadiť vyrezanú gumu do strojčeka a výroba je dokončená. Práve vďaka tomuto spôsobu výroby pečiatky sme schopní odoslať vám objednávku do 24 hodín od jej vystavenia. Výroba je veľmi rýchla, ale aj precízna práca, na ktorej si dávame zvlášť záležať. Odtlačok pečiatky je tak veľmi dobre čitateľný.

Výroba pečiatok
Výroba reklamy
Reklamné predmety
X
Odporučenie pečiatky známemu
Email známeho:
Vaše meno: